info
عکس مسجد سلیمانیه
category

مسجد سلیمانیه محله میدان دارایی، اراک

درباره‌ی مسجد سلیمانیه

مسجد سلیمانیه (مسجد) در محله میدان دارایی اراک و خیابان ۲۲ بهمن واقع شده است. این مکان یکی از دو مسجد در محله میدان دارایی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و پاساژ طلا و همچنین ترنج کامپیوتر، آزمایشگاه بهسان، الماس وب، جواهری فرهاد و داروخانه مهر قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد سلیمانیه واقع شده‌اند:

 • مسجد امام علی هزاوئیها
  بلوار امام خمینی، قدرت الله حسنی، بین ملت و خاقانی نژاد
 • حسینه عاشقان ثارالله
  بلوار امام خمینی، ملت
 • مسجد باب الحوائج
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، معاد، بین حاجی علی خانی و جعفری
 • مسجد امام حسین
  (3.5)
  خیابان شهید رجایی، حکمت، کوچه نیک
 • مسجد سید الشهداء
  (5.0)
  محسنی، ملاقاسم، مسجد حصار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ جمعه 25 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد سلیمانیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 25 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد سلیمانیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد سلیمانیه ندارد.
  neshan logo