info
عکس خدمات معدنی و نقشه برداری معادن مهندسین مشاور رادیس
category

خدمات معدنی و نقشه برداری معادن مهندسین مشاور رادیس محله هپکو، اراک

شرکت خصوصی
5.0
1 رای

درباره‌ی خدمات معدنی و نقشه برداری معادن مهندسین مشاور رادیس

خدمات معدنی و نقشه برداری معادن مهندسین مشاور رادیس (شرکت خصوصی) در محله هپکو اراک و خیابان بیژن جلالی واقع شده است. این شرکت یکی از چهار شرکت خصوصی در محله هپکو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آسمان و همچنین اداره کل پست استان مرکزی، بستنی نارون، اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، نانوایی سنگک و فروشگاه لبنیات دامپرور قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده خدمات معدنی و نقشه برداری معادن مهندسین مشاور رادیس واقع شده‌اند:

 • گروه های تخصصی پاسارگاد
  دانشگاه، قیام، بین انتظار 4 و پزشک نیا
 • بیمه کارآفرین شعبه مرکزی
  شهیدان رجایی - هپکو، شهرداری
 • شرکت تعاونی مسکن پالایشگاه امام خمینی اراک
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، هادی، حسین آشتیانی
 • شرکت سهند درب آریا
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، نواب صفوی، وحدت
 • تعاونی مسکن کاشانه سازان دادگستری
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، بیژن جلالی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میثم (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خدمات معدنی و نقشه برداری معادن مهندسین مشاور رادیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خدمات معدنی و نقشه برداری معادن مهندسین مشاور رادیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خدمات معدنی و نقشه برداری معادن مهندسین مشاور رادیس ندارد.
  neshan logo