info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین
category

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین محله محله توحید، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در محله محله توحید یزد و خیابان امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله محله توحید یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد و حسینیه محمدیه کوی توحید و ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین یزد

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین یزد در شهر یزد، محله محله توحید و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام رضا، بین توحید و امام رضا 19 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید امیری
  بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 19 و 21
 • ایستگاه اتوبوس دانشکده دندانپزشکی
  بلوار دهه فجر، بین فجر 74 و فجر 78
 • ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی
  بلوار دهه فجر، شهید ادهمی
 • ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی
  بلوار دهه فجر، بین شهید محمد علی رجبی و وحدت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین ندارد.
  neshan logo