info
عکس گالری آرایشی بهداشتی راییک
category

گالری آرایشی بهداشتی راییک محله انبار جهاد، اراک

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گالری آرایشی بهداشتی راییک

گالری آرایشی بهداشتی راییک (فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی) در محله انبار جهاد اراک و کنارگذر بلوار قدس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آفتاب و همچنین درمانگاه قدس تامین اجتماعی، گلفروشی ماه گل، فازمترکار، نانوایی لواش و فروشگاه تشک گلخواب قرار گرفته است.

درباره فروشگاه گالری آرایشی بهداشتی راییک اراک

فروشگاه گالری آرایشی بهداشتی راییک اراک در شهر اراک، محله مصطفی خمینی، واقع شده است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (08633668474) تماس بگیرید. فروشگاه گالری آرایشی بهداشتی راییک اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله مصطفی خمینی است.

چطور به فروشگاه گالری آرایشی بهداشتی راییک اراک برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه گالری آرایشی بهداشتی راییک اراک را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر به فروشگاه گالری آرایشی بهداشتی راییک اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه گالری آرایشی بهداشتی راییک اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط راننده کامیون (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گالری آرایشی بهداشتی راییک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد گالری آرایشی بهداشتی راییک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گالری آرایشی بهداشتی راییک ندارد.
location استان مرکزی، اراک، بلوار قدس
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری گالری آرایشی بهداشتی راییک

شنبه 09:00 تا 17:00
یک‌شنبه 09:00 تا 17:00
دوشنبه 09:00 تا 17:00
سه‌شنبه 09:00 تا 17:00
چهارشنبه 09:00 تا 17:00
پنج‌شنبه 09:00 تا 17:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo