info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه قدس
category

ایستگاه اتوبوس کوچه قدس یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه قدس

ایستگاه اتوبوس کوچه قدس (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید محمد رسول الله و همچنین سالن زیبایی تاج، شهر کابینت، نانوایی سنگکی کیلویی، خدمات فنی شایق و مشاورین املاک شاهنامه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه قدس یزد

ایستگاه اتوبوس کوچه قدس یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله محله اکرمیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آیت الله مدرس، امام خمینی، بین بن بست صاحب الزمان و اکرمیه می‌باشد. ایستگاه اتوبوس کوچه قدس یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش فرزانگان
  بلوار آیت الله مدرس، بین سادات و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس خیابان صحرا
  بلوار صحرا، بین صحرا 28 و 30
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا
  بلوار آیت الله مدرس، بلوار شهید محمدخانی، یاسین
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر
  بلوار آیت الله مدرس، بین بلوار شهدا کارگر و بلوار امام حسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه قدس ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار آیت الله مدرس، امام خمینی، بین بن بست صاحب الزمان و اکرمیه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo