info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان طلایی
category

ایستگاه اتوبوس میدان طلایی محله حسن آبادمشیر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان طلایی

ایستگاه اتوبوس میدان طلایی (ایستگاه اتوبوس) در محله حسن آبادمشیر یزد و بلوار علامه جعفری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله حسن آبادمشیر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی عرضه محصولات فرهنگی اقیانوس، کافی نت خیام.(رحیمی)، خودپردازبانک سپه، کارخانه الکترود و فروشگاه الماس کویر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان طلایی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس میدان طلایی یزد است که در محله حسن آبادمشیر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار علامه جعفری، بین علامه جعفری 44 و میدان طلائیه بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان طلایی یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی طلوع واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان طلایی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان طلایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران
  خرمشهر، بین خرمشهر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس حسن رضایی
  امام رضا، سرچشمه، حسن رضایی، بین شهدای حسن آباد و محبت
 • ایستگاه اتوبوس جهاد
  امام رضا، سرچشمه، حسن رضایی، بین شهدای حسن آباد و محبت
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بلوار امام حسن مجتبی، نرسیده به بلوار وحدت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان طلایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان طلایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان طلایی ندارد.
  neshan logo