info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار امام
category

ایستگاه اتوبوس بلوار امام محله امام شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار امام

ایستگاه اتوبوس بلوار امام (ایستگاه اتوبوس) در محله امام شهر یزد و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله امام شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین جادویی فسقلی ها و بازرگانی رحمانی و شرکا و همچنین تالار رستوران سرور، دبیرستان پسرانه نمونه دولتی ملک ثابت، کباب رجبی، سیسمونی رویال و اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار امام یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس بلوار امام یزد، شهر یزد، محله امام شهر است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار ولیعصر، 17 شهریور، نرسیده به ولیعصر 2 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بلوار امام یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلوار امام یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار امام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  بلوار رضا پاکنژاد، کوی دوازدهم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ثامن الحجج
  شهید خلیل حسن بیگی، بین 10 متری محمدی و نبوت 25
 • ایستگاه اتوبوس میدان فاضل لنکرانی
  بلوار شیخ کلینی، بین شیخ کلینی 7 و شهید ناصر چهره گشا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار امام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار امام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار امام ندارد.
  neshan logo