info
عکس استون مارتین پیروزی
category

استون مارتین پیروزی محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی استون مارتین پیروزی

استون مارتین پیروزی (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و خیابان فاضل بجستانی (مسلم جنوبی) واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه مرتبط با خودرو در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین اغذیه فروشی بهار، سرویس بهداشتی پایانه اتوبوسرانی خاوران، نانوایی بربری، سوپر مارکت امید (باقری) و ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه آزادی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده استون مارتین پیروزی واقع شده‌اند:

 • آرین سیستم
  بسیج، خاتم الانبیا، بین 15 متری یکم و کریمی
 • اسپرت فراهانی
  بسیج، خاتم الانبیا، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین سوری و فیروزنیا
 • اسپرت مهدی نصب سیستم و باند
  بلوار ابوذر، بوستان دوازدهم، فراهانی
 • نمایندگی و خدمات پس از فروش صبا باتری
  بزرگراه بسیج، ثروتی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین رجبی همدانی و رحیمیان تبریزی
 • نمایندگی صبا باتری
  بزرگراه امام رضا، خاوران، بین کریمی و هشت متری چهارم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ستایش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی استون مارتین پیروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد استون مارتین پیروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه استون مارتین پیروزی ندارد.
  neshan logo