info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه آزادی
category

ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه آزادی محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه آزادی

ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و خیابان خاوران، شمال واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین پایانه مسافربری خاوران، آتلیه کودک بانو هما، آموزشگاه رانندگی، باشگاه ورزشی بانوان سپنتا و سرویس بهداشتی پایانه اتوبوسرانی خاوران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه آزادی تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه آزادی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله بلوار ابوذر - آهنگ قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس خاوران می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه آزادی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی سینا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه آزادی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه آزادی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  phantom
  جمعه 04 شهریور ماه 1401

  اصلا خوب نیست. نه محل مناسب برای سوار شدن نه ایستگاه و...


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه خاوران پایانه آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع زیتون
  بزرگراه بعثت، امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس انصار
  بزرگراه بعثت، امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس الزهرا
  بلوار ابوذر، بین نعمتی و خوش گشت
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه خاوران پایانه آزادی ندارد.
  neshan logo