info
عکس داروخانه فدک
category

داروخانه فدک اصفهان

درباره‌ی داروخانه فدک

داروخانه فدک (داروخانه) در اصفهان و خیابان هشت بهشت غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی پردیس و بازارچه حاج آقا شجاع و همچنین هتل زنده رود، تصفیه آب اصفهان گوارانوش، مسجد شیخ علیخان زنگنه، کباب بناب دنیز آذربایجان و حمام سنتی تاریخی شیخ علیخان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه فدک اصفهان

داروخانه فدک اصفهان در شهر اصفهان، محله قلعه طبره قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان اصفهان، اصفهان، هشت بهشت غربی، بین دکتر شریعتی و نسترن بروید.

داروخانه فدک اصفهان یکی از داروخانه‌های خوب محله قلعه طبره در شهر اصفهان است. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی اشاره کرد. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه شبانه روزی دکتر عبدالهی، داروخانه دکتر ورشوساز و داروخانه دکتر صانعیان وجود دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه فدک اصفهان برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه فدک اصفهان، ایستگاه اتوبوس ابتدای فلسطین قرار دارد.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه فدک اصفهان را ببینید. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه فدک واقع شده‌اند:

 • داروخانه شبانه روزی دکتر عبدالهی
  هشت بهشت شرقی، ابن سینا، علیرضا جان قربان
 • داروخانه دکتر ورشوساز
  بزرگمهر، 22 بهمن، بین شهید عابدی و نورباران
 • داروخانه دکتر صانعیان
  نشاط، دانشور
 • داروخانه شبانه روزی دکتر علایی
  نشاط، بین آقا علی بابا و دانشور
 • داروخانه دکتر برزمهری
  نشاط، نرسیده به چهارباغ خواجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط dorri.mah (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 08 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه فدک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 08 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه فدک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه فدک ندارد.
  neshan logo