info
عکس مسجد انصار الحسین (ع)
category

مسجد انصار الحسین (ع) محله خواجه نظام، تهران

درباره‌ی مسجد انصار الحسین (ع)

مسجد انصار الحسین (ع) (مسجد) در محله خواجه نظام تهران و خیابان مسجد واقع شده است. این مکان یکی از هشت مسجد در محله خواجه نظام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه ملی کار و پاساژ منصور و همچنین کبابی اکبری، بوتان، پیتزا والا، دفتر ثبت اسناد رسمی و شرکت مبین صنعت ایمن کاران (MSIK) قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد انصار الحسین (ع) واقع شده‌اند:

 • مسجد رضوی
  مدنی، دهقانی، بین مسجد رضوی و حسینی نژاد
 • مسجد 14 معصوم
  مدنی، یزدی، نامجو، مقصودی
 • مسجد الجلیل
  انقلاب اسلامی، نامجو
 • مسجد آیت الله صدرا
  مدنی، یزدی، سلمان فارسی، بین اتفاق و عبداللهی
 • مسجد مقداد المهدی
  (5.0)
  مدنی، قاسمی حسینی، یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیکزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد انصار الحسین (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد انصار الحسین (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد انصار الحسین (ع) ندارد.
  neshan logo