info
عکس مسجد الجلیل
category

مسجد الجلیل محله خواجه نظام، تهران

درباره‌ی مسجد الجلیل

مسجد الجلیل (مسجد) در محله خواجه نظام تهران و خیابان نامجو واقع شده است. این مکان یکی از هشت مسجد در محله خواجه نظام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه شهربازی کارخانه شادی، بیمارستان امام حسین (ع) و مرکز خرید تیراژه 2 و همچنین خدمات اتومبیل دقت، مسجد جلیل، ویچ کیلویی شعبه نامجو ، کباب ناب بناب حافظ و مطب دکتر سیما قاسم زاده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید مدنی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد الجلیل واقع شده‌اند:

 • مسجد رسول اکرم (ص)
  دماوند
 • مسجد 14 معصوم
  مدنی، یزدی، نامجو، مقصودی
 • مسجد رضوی
  مدنی، دهقانی، بین مسجد رضوی و حسینی نژاد
 • مسجد انصار الحسین (ع)
  اجاره دار، رجایی انارکی، مسجد
 • مسجد آیت الله صدرا
  مدنی، یزدی، سلمان فارسی، بین اتفاق و عبداللهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد الجلیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 24 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد الجلیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد الجلیل ندارد.
  neshan logo