info
عکس بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ
category

بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ محله تهرانپارس غربی، تهران

پارک

درباره‌ی بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ

بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ (پارک) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان 178/2 شرقی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این بوستان یکی از بیست بوستان در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین مجتمع تجاری تهرانپارس، شیرینی بلوط، کافه رستوران لاون، کلینیک دامپزشکی رسپینا و مسجد الاقصی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ تهران

بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ تهران را می‌توانید در محله تهرانپارس غربی شهر تهران پیدا کنید. اگر آدرس دقیق این پارک را بخواهید، استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، قانع عبادی 178، نور علی، 178/2 شرقی است. بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ تهران از پرطرفدارترین مکان‌های تفریحی واقع در محله تهرانپارس غربی است. رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعی از جمله فست فودها و رستوران‌های خوب در اطراف این پارک هستند. شما می‌توانید مراکز تفریحی دیگری مثل برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران را هم در محدوده بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ تهران پیدا کنید.

چطور به بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ تهران برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ تهران، ایستگاه اتوبوس شاهد چهار است. از طرفی ایستگاه مترو تهرانپارس هم در محدوده این پارک قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم از نقشه نشان دریافت کنید. مثلاً شما می‌توانید لوکیشن دقیق بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ تهران روی نقشه را ببینید، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و از نظر کاربران دیگر در مورد این مکان باخبر شوید.

تصاویری که در زیر می‌بینید، مربوط به این پارک است. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ تهران را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کامرانی
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  بوستان گلبرگ با امکانات مناسب و مکانی بسیار زیبا با دسترسی راحت در بر خیابان اصلی

 • avatar
  مهدوی‌کیا
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  یک مکان معمولی پارک خوبیه اما در شب نورش کمه دارای دسشویی و نمازخانه یه بوستان خوب و آرام


سایر پارک‌های که در محدوده بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ واقع شده‌اند:

 • پارک گلناز
  بلوار شاهد، قره زاده نیا
 • پارک برهون
  بزرگراه باقری، یکصد و هشتاد و هشت غربی
 • پارک عرفا
  بزرگراه باقری
 • بوستان شورایاران
  بلوار شاهد، کیهانی، سجده ای شمالی، بین 178 و رحیمی طاری
 • پارک رخشا
  (3.0)
  بزرگراه باقری، زفرقندی (196 غربی)، آهنی آمینه 119، بین دویست و هشتم و دویست و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط (Ra Tv) رامین توکل (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان جانبازان و معلولین گلبرگ ندارد.
  neshan logo