info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان حر
category

ایستگاه اتوبوس میدان حر محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان حر

ایستگاه اتوبوس میدان حر (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و بلوار واعظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک آزادگان، فروشگاه بزرگ شهدای محراب، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی حامی، کافی نت رز و دفتر پیشخوان دولت کد 1011 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان حر یزد

در شهر یزد، محله آزاد شهر ، ایستگاه اتوبوس میدان حر یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار واعظ، بین جمهوری اسلامی و میدان حر قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان حر یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی علی محمد قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان حر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان
  بلوار واعظ، بین بهارستان و ارشاد
 • ایستگاه اتوبوس گاز پرسی
  بلوار آزادشهر، بین سیدالشهدا و امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان
  بلوار واعظ، ولایت
 • ایستگاه اتوبوس پارک مومنین
  شهید دهقان، فردوسی 10، فردوسی، بین فردوسی 7 و یاس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان حر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان حر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان حر ندارد.
  neshan logo