عکس تعاونی هشت،لوان نور
category

تعاونی هشت،لوان نور (محله شهرک آپادانا، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران

موقعیت تعاونی هشت،لوان نور در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

تعاونی هشت،لوان نور (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهرک آپادانا تهران واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این پایانه یکی از ده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال غرب، شرکت مسافربری ایران پیمان، ماهان سفر ایرانیان، فروشگاه شهروند ترمینال غرب و مدیریت ترمینال غرب قرار گرفته است.


تصاویر تعاونی هشت،لوان نور


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران

تلفن تماس: 02144663221


سایر پایانه‌های که در محدوده تعاونی هشت،لوان نور واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط M-zolghadr (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعاونی هشت،لوان نور تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

تعاونی هشت،لوان نور ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد تعاونی هشت،لوان نور

  • avatar
    M-zolghadr (شهریار سطح ۴) یکشنبه 08 خرداد ماه 1401

    بهترین و سریعترین راه واسه مسافرین محترم از هر کجای تهران تا گیشه فروش بیلط،پس از باز کردن برنامه مسیر یاب نشان (تعاونی ۸) را تایپ کنند،سریع‌ترین راه در اختیارشون قرار میگیره

    1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تعاونی هشت،لوان نور تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعاونی هشت،لوان نور تهران ندارد.