info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین محله قائم مقام - سنائی، تهران

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین (ایستگاه اتوبوس) در محله قائم مقام - سنائی تهران و خیابان میرزای شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قائم مقام - سنائی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع بیمارستانی یاس (دانشگاه علوم پزشکی تهران) و خانه موزه چمن آرا (بتهوون) و همچنین قنادی طلایی، گروه خدمات لجستیک ایران، اداره ثبت احوال منطقه شمیران و شمال، جایگاه اختصاصی 108 میرزای شیرازی و خبرگزاری تسنیم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین تهران

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین تهران در شهر تهران، محله قائم مقام - سنائی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در میرزای شیرازی، بین پانزدهم و مسیحی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میرزای شیرازی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس آلاله آسمان آبی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر
  کریمخان زند، بین قائم مقام فراهانی و خردمند
 • ایستگاه اتوبوس پله اول
  ولیعصر، بین دل افروز و کوزه گر
 • ایستگاه اتوبوس مطهری
  بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس سوم
  ولیعصر، اسدآبادی، بین دکتر انصاری و جواد سپهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 01 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین ندارد.
  neshan logo