info
عکس تاکسی سرویس کوروش
category

تاکسی سرویس کوروش محله سوهانک، تهران

درباره‌ی تاکسی سرویس کوروش

تاکسی سرویس کوروش (تاکسی تلفنی) در محله سوهانک تهران و بزرگراه ارتش، ذکاوت واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این آژانس یکی از چهار تاکسی تلفنی در محله سوهانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پرنیان و همچنین بیزی کافه، مجتمع مسکونی آتیساز 2، رستوران تنورک، خشکشویی پاکانه و گیم نت گیم هاوس قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس کوروش واقع شده‌اند:

 • آوا تاکسی
  (5.0)
  بزرگراه ارتش، ذکاوت
 • آژانس دوستی
  (5.0)
  بزرگراه ارتش، ذکاوت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیما (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس کوروش ندارد.
  neshan logo