عکس موبایل فروشی پرتو کالا
category

موبایل فروشی پرتو کالا (محله کیان آباد، اهواز)

فروشگاه و خدمات موبایل
5.0
1 رای
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، اروند، بین بیست و پنجم و بیست و چهارم

موقعیت موبایل فروشی پرتو کالا در محله کیان آباد اهواز را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

موبایل فروشی پرتو کالا (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مکان یکی از دو فروشگاه و خدمات موبایل در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین فروشگاه زردکوه، قهوه سرای تلخ، سرزمین مای بیبی، داروخانه حافظ و نمایشگاه اهواز کورین قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، اروند، بین بیست و پنجم و بیست و چهارم

تلفن تماس: 09169993992


سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل فروشی پرتو کالا واقع شده‌اند:

 • لوازم جانبی موبایل
  اروند، بیست و دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا حقیقی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل فروشی پرتو کالا اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مغازه موبایل فروشی فروشگاه فروشی تلفن همراه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل فروشی پرتو کالا اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل فروشی پرتو کالا اهواز ندارد.