info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان آباد5
category

ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 محله کیان اباد، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان آباد5

ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیان اباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله کیان اباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین فروشگاه افق کوروش، دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی، ستاره ۳۱۳ (تنورک سوخاری سابق)، پلاسکو پارس و مرکز آموزش بانک ملی خوزستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 اهواز

ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 اهواز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز است که در محله کیان اباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس اروند، بین هفدهم و شانزدهم می‌باشد. ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 اهواز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اهواز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پارس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 اهواز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان آباد5 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد10
  اروند، بین لطفی و بیست و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد2
  اروند، بین بیست و هفتم و لطفی
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد4
  اروند، بین هفتم و هشتم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد9
  اروند، بین بیست و چهارم و بیست و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 ندارد.
  neshan logo