info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان آباد10
category

ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 محله کیان آباد، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان آباد10

ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه مواد غذایی محمد، تهیه غذای شهر، پیتزا دنج امین، قهوه سرای تلخ و بازار روز ترنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 اهواز

ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 اهواز را می‌توانید در شهر اهواز، محله کیان اباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در اروند، بین لطفی و بیست و هفتم واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 اهواز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اهواز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی امین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 اهواز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان آباد10 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد5
  اروند، بین هفدهم و شانزدهم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد7
  اروند، بین شانزدهم و هفدهم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد8
  اروند، بین نوزدهم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد4
  اروند، بین بیست و یکم و بیستم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان آباد10 ندارد.
  neshan logo