info
عکس فروشگاه مواد غذایی محمد
category

فروشگاه مواد غذایی محمد محله کیان آباد، اهواز

فروشگاه مواد غذایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مواد غذایی محمد

فروشگاه مواد غذایی محمد (فروشگاه مواد غذایی) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده فروشگاه مواد غذایی در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اهواز امداد خودرو، تهیه غذای شهر، پیتزا دنج امین، فروشگاه همواره تخفیف مهر و تهیه غذا خلیج فارس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مواد غذایی محمد اهواز

برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی محمد اهواز باید به شهر اهواز، محله کیان اباد و بروید. فروشگاه مواد غذایی محمد اهواز یکی از فروشگاه‌های خوب محله کیان اباد به شمار می‌رود. پخش برنج و مواد غذایی تک، خواروبار خوشه طلایی و فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مواد غذایی محمد اهواز برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مواد غذایی محمد اهواز را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه مواد غذایی محمد اهواز رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه مواد غذایی محمد اهواز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه مواد غذایی محمد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محمدپور
  یکشنبه 02 خرداد ماه 1400

  فروشگاه مواد غذایی محمد یک مرکز خرید دارای اجناس متنوع با کیفیت عالی، قیمت مناسب


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه مواد غذایی محمد واقع شده‌اند:

 • پخش برنج و مواد غذایی تک
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین 14 و هفدهم
 • خواروبار خوشه طلایی
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین 15 و صالحپور
 • فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت
  اروند، بین بیست و سوم و سبحان
 • فروشگاه مواد غذایی امیری
  اروند، بین بیست و چهارم و بیست و پنجم
 • عسل پادنا
  (5.0)
  اروند، بین صالحپور و هجدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرهاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مواد غذایی محمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مواد غذایی محمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مواد غذایی محمد ندارد.
  location استان خوزستان، اهواز، اروند، بین بیست و هشتم و بیست و هفتم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه مواد غذایی محمد

  شنبه 08:00 تا 00:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 00:00
  دوشنبه 08:00 تا 00:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 00:00
  چهارشنبه 08:00 تا 00:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 00:00
  جمعه 08:00 تا 00:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo