info
عکس فروشگاه مواد غذایی امیری
category

فروشگاه مواد غذایی امیری محله کیان آباد، اهواز

فروشگاه مواد غذایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مواد غذایی امیری

فروشگاه مواد غذایی امیری (فروشگاه مواد غذایی) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده فروشگاه مواد غذایی در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین فروشگاه زردکوه، قهوه سرای تلخ، سرزمین مای بیبی، داروخانه حافظ و الکتریکی لویمی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مواد غذایی امیری اهواز

فروشگاه مواد غذایی امیری اهواز در محله کیان اباد شهر اهواز، در قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09386114344) تماس بگیرید. فروشگاه مواد غذایی امیری اهواز یکی از فروشگاه‌های خوب محله کیان اباد به حساب می‌آید. برنج مارکت، یخ فروشی لویمی و ته لنجی وهابی(شعبه۱) فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مواد غذایی امیری اهواز برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مواد غذایی امیری اهواز را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کیان آباد5 قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه مواد غذایی امیری اهواز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه مواد غذایی امیری اهواز را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه مواد غذایی امیری واقع شده‌اند:

 • برنج مارکت
  اروند، سپید، وهابی شمالی
 • یخ فروشی لویمی
  بلوار مدرس
 • ته لنجی وهابی(شعبه۱)
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین 10 و چهاردهم
 • فروشگاه مواد غذایی سیاهپور
  بلوار مدرس، وهابی شمالی
 • پخش برنج و مواد غذایی تک
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین 14 و هفدهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جیران (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مواد غذایی امیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مواد غذایی امیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مواد غذایی امیری ندارد.
  neshan logo