info
عکس پخش برنج و مواد غذایی تک
category

پخش برنج و مواد غذایی تک محله کیانپارس، اهواز

فروشگاه مواد غذایی

درباره‌ی پخش برنج و مواد غذایی تک

پخش برنج و مواد غذایی تک (فروشگاه مواد غذایی) در محله کیانپارس اهواز و خیابان وهابی شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده فروشگاه مواد غذایی در محله کیانپارس اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان، خانه استیک، پارک فدک، آرایشگاه کودک لبخند و باشگاه بیلیارد هفت قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پخش برنج و مواد غذایی تک اهواز

فروشگاه پخش برنج و مواد غذایی تک اهواز در شهر اهواز، محله کیانپارس، واقع شده است. فروشگاه پخش برنج و مواد غذایی تک اهواز یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله کیانپارس است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به ترشیجات ارگانیک پاکروان ، یخ فروشی لویمی و محصولات طبیعی اویلامین اشاره کرد.

چطور به فروشگاه پخش برنج و مواد غذایی تک اهواز برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پخش برنج و مواد غذایی تک اهواز از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس نبش4 قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه پخش برنج و مواد غذایی تک اهواز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه پخش برنج و مواد غذایی تک اهواز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده پخش برنج و مواد غذایی تک واقع شده‌اند:

 • ترشیجات ارگانیک پاکروان
  اروند، ششم، وهابی شمالی، بین 1 و پنجم
 • یخ فروشی لویمی
  بلوار مدرس
 • محصولات طبیعی اویلامین
  کیانپارس، بین 19 و 18
 • فروشگاه ته لنجی وهابی (شعبه۲)
  اروند، هشتم، وهابی شمالی، بین خیابان 2 و 3
 • فروشگاه مواد غذایی امیری
  اروند، بین بیست و چهارم و بیست و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ستار (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پخش برنج و مواد غذایی تک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پخش برنج و مواد غذایی تک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پخش برنج و مواد غذایی تک ندارد.
  neshan logo