info
عکس فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشتعکس فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت
category

فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت محله کیان آباد، اهواز

فروشگاه مواد غذایی

درباره‌ی فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت

فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت (فروشگاه مواد غذایی) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده فروشگاه مواد غذایی در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین فروشگاه زردکوه، کباب ساطوری بناب آذربایجان، عطاری موسایی، مطب دندانپزشکی دکتر نسیم بهنام و سرزمین مای بیبی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت اهواز

فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت اهواز در شهر اهواز، محله کیان اباد، واقع شده است. فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت اهواز را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله کیان اباد به شمار آورد. یخ فروشی لویمی ، برنج مارکت و ته لنجی وهابی(شعبه۱) از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت اهواز برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت اهواز را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کیان آباد 9 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت اهواز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت اهواز را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت واقع شده‌اند:

 • یخ فروشی لویمی
  بلوار مدرس
 • برنج مارکت
  اروند، سپید، وهابی شمالی
 • ته لنجی وهابی(شعبه۱)
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین 10 و چهاردهم
 • فروشگاه مواد غذایی سیاهپور
  بلوار مدرس، وهابی شمالی
 • پخش برنج و مواد غذایی تک
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین 14 و هفدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آتلیه فوتونی نی9931694309 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 16 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 16 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت ندارد.
  neshan logo