info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان آباد 9
category

ایستگاه اتوبوس کیان آباد 9 محله کیان آباد، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان آباد 9

ایستگاه اتوبوس کیان آباد 9 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیان آباد اهواز و خیابان هجده متری ششم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اهواز امداد خودرو، دفتر منطقه ای اهواز(ایساکو) خدمات پس از فروش ایران خودرو، تهیه غذا خلیج فارس، خدمات کشاورزی مروارید و بیمه کوثر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان آباد 9 اهواز

در شهر اهواز، محله کیان اباد ، ایستگاه اتوبوس کیان آباد 9 اهواز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به اروند، هجده متری ششم بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد 9 اهواز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اهواز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس پارس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان آباد 9 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد8
  اروند، بین نوزدهم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد4
  اروند، بین بیست و یکم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد3
  اروند، بین بیست و پنجم و بیست و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد9
  اروند، بین بیست و چهارم و بیست و پنجم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد10
  اروند، بین لطفی و بیست و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان آباد 9 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان آباد 9 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان آباد 9 ندارد.
  neshan logo