info
عکس بیمه کوثر
category

بیمه کوثر محله کیان آباد، اهواز

نمایندگی بیمه
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بیمه کوثر

بیمه کوثر (نمایندگی بیمه) در محله کیان آباد اهواز و خیابان هجده متری ششم واقع شده است. این مکان یکی از سیزده نمایندگی بیمه در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اهواز امداد خودرو، دفتر منطقه ای اهواز(ایساکو) خدمات پس از فروش ایران خودرو، فروشگاه همواره تخفیف مهر، تهیه غذا خلیج فارس و خدمات کشاورزی مروارید قرار گرفته است.
سایر نمایندگی‌های بیمه که در محدوده بیمه کوثر واقع شده‌اند:

 • بیمه البرز
  اروند، بیست و یکم
 • بیمه ایران
  اروند، بین بیست و دوم و بیست و یکم
 • بیمه ملت
  اروند، بین سی ام و بیست و نهم
 • نمایندگی بیمه سامان الما بغلانی
  (3.0)
  اروند، هفتم، زنجیره‌ای، بین بیست و سوم و بیست و دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مسعود آرژانتینی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمه کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمه کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمه کوثر ندارد.
  neshan logo