info
عکس اهواز امداد خودرو
category

اهواز امداد خودرو محله کیان آباد، اهواز

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
5.0
9 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اهواز امداد خودرو

اهواز امداد خودرو (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از چهارده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه مواد غذایی محمد، دفتر منطقه ای اهواز(ایساکو) خدمات پس از فروش ایران خودرو، تهیه غذا خلیج فارس، نمایندگی کاراکال تیونینگ ریمپ و بازار روز ترنج قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده اهواز امداد خودرو واقع شده‌اند:

 • مکانیکی سهیل
  اروند، بیست و ششم
 • مجموعه خودرویی اتو پی دی ار
  اروند، بین بیست و هفتم و بیست و هشتم
 • صافکاری جهان
  اروند، هجده متری ششم
 • تعمیرگاه خودرو
  اروند
 • اتومکانیک فرشید
  اروند، بین سی ام و بیست و نهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط khalili (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اهواز امداد خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اهواز امداد خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اهواز امداد خودرو ندارد.
  neshan logo