info
عکس بازار روز ترنج
category

بازار روز ترنج محله کیان آباد، اهواز

بازار میوه و تره‌بار
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازار روز ترنج

بازار روز ترنج (بازار میوه و تره‌بار) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اهواز امداد خودرو، فروشگاه مواد غذایی محمد، تهیه غذای شهر، پیتزا دنج امین و قهوه سرای تلخ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بازار یکی از میادین میوه و تره‌بار خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kha.far54 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار روز ترنج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بازار روز ترنج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار روز ترنج ندارد.
neshan logo