info
عکس کبابی گلپایگان
category

کبابی گلپایگان محله کیان آباد، اهواز

کباب و حلیم‌فروشی

درباره‌ی کبابی گلپایگان

کبابی گلپایگان (کباب و حلیم‌فروشی) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این کبابی یکی از هفت کباب و حلیم‌فروشی در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه زردکوه، تهیه غذای شهر، پیتزا دنج امین، قهوه سرای تلخ و بازار روز ترنج قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این کبابی یکی از غذاخوری‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد کبابی گلپایگان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 27 آبان ماه 1401

  عالی بهترین کبابی در اهواز


سایر غذاخوری‌های که در محدوده کبابی گلپایگان واقع شده‌اند:

 • آش و حلیم جنوب
  اروند، پانزدهم
 • رستوران شیش کباب
  اروند، لطفی، بین بیست و هفتم و بیست و ششم
 • کباب صوفی
  (5.0)
  بلوار مدرس، وهابی شمالی
 • کباب بناب آذربایجان
  (0.0)
  اروند، بین بیستم و بیست و یکم
 • کباب سرای عمو نوروز
  (4.0)
  ایدون، 16 غربی، بین وهابی و خرداد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پاشایی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کبابی گلپایگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کبابی گلپایگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کبابی گلپایگان ندارد.
  neshan logo