info
عکس رستوران شیش کباب
category

رستوران شیش کباب محله کیان آباد، اهواز

کباب و حلیم‌فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی رستوران شیش کباب

رستوران شیش کباب (کباب و حلیم‌فروشی) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند، لطفی، بین بیست و هفتم و بیست و ششم واقع شده است. این کبابی یکی از هفت کباب و حلیم‌فروشی در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه پولیش، کارواش پالیش، پارک محله شرقی کیان آباد، تاکسی سرویس پارس و آموزشگاه زبان خارجه راما قرار گرفته است.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران شیش کباب واقع شده‌اند:

 • آش و حلیم جنوب
  اروند، پانزدهم
 • کباب صوفی
  (5.0)
  بلوار مدرس، وهابی شمالی
 • کباب بناب آذربایجان
  (0.0)
  اروند، بین بیستم و بیست و یکم
 • کباب سرای عمو نوروز
  (4.0)
  ایدون، 16 غربی، بین وهابی و خرداد
 • کباب پلاس عمو روحی
  (5.0)
  اروند، شانزدهم، احداثی، بین هفدهم و پانزدهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران شیش کباب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران شیش کباب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران شیش کباب ندارد.
  neshan logo