info
عکس فروشگاه همواره تخفیف مهر
category

فروشگاه همواره تخفیف مهر محله کیان آباد، اهواز

فروشگاه مواد غذایی

درباره‌ی فروشگاه همواره تخفیف مهر

فروشگاه همواره تخفیف مهر (فروشگاه مواد غذایی) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده فروشگاه مواد غذایی در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اهواز امداد خودرو، فروشگاه مواد غذایی محمد، تهیه غذای شهر، پیتزا دنج امین و تهیه غذا خلیج فارس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه همواره تخفیف مهر اهواز

فروشگاه همواره تخفیف مهر اهواز را می‌توانید در شهر اهواز، محله کیان اباد و پیدا کنید. شماره تلفن این فروشگاه 09169122033 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه همواره تخفیف مهر اهواز یکی از فروشگاه‌های خوب محله کیان اباد به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند خواروبار خوشه طلایی، فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت و فروشگاه مواد غذایی امیری در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه همواره تخفیف مهر اهواز برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه همواره تخفیف مهر اهواز مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کیان آباد8 قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه همواره تخفیف مهر اهواز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه همواره تخفیف مهر اهواز دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه همواره تخفیف مهر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 19 آذر ماه 1401

  قیمتاش خیلی مناسبه ... خداخیرشون بده 🙏 باتشکر از مدیریت و پرسنل زحمتکش این هایپر 🌺


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه همواره تخفیف مهر واقع شده‌اند:

 • خواروبار خوشه طلایی
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین 15 و صالحپور
 • فروشگاه مواد غذایی و لبنیات منگشت
  اروند، بین بیست و سوم و سبحان
 • فروشگاه مواد غذایی امیری
  اروند، بین بیست و چهارم و بیست و پنجم
 • عسل پادنا
  (5.0)
  اروند، بین صالحپور و هجدهم
 • مواد غذایی ملایری
  (5.0)
  اروند، بین سبحان و بیست و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه همواره تخفیف مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه همواره تخفیف مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه همواره تخفیف مهر ندارد.
  location استان خوزستان، اهواز، اروند، بین بیست و نهم و بیست و هشتم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه همواره تخفیف مهر

  شنبه 08:00 تا 01:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 01:00
  دوشنبه 08:00 تا 01:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 01:00
  چهارشنبه 08:00 تا 01:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 01:00
  جمعه 08:00 تا 01:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo