info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان آباد3
category

ایستگاه اتوبوس کیان آباد3 محله کیان آباد، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان آباد3

ایستگاه اتوبوس کیان آباد3 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین فروشگاه زردکوه، سرزمین مای بیبی، قهوه سرای تلخ، داروخانه حافظ و الکتریکی لویمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان آباد3 اهواز

ایستگاه اتوبوس کیان آباد3 اهواز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز است که در محله کیان اباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس اروند، بین بیست و پنجم و بیست و چهارم می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کیان آباد3 اهواز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اهواز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی امین قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد3 اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان آباد3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد5
  اروند، بین هفدهم و شانزدهم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد7
  اروند، بین شانزدهم و هفدهم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد 9
  اروند، هجده متری ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان آباد3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان آباد3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان آباد3 ندارد.
  neshan logo