info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان آباد7
category

ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 محله کیان آباد، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان آباد7

ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین پلاسکو پارس، فروشگاه افق کوروش، دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی، ستاره ۳۱۳ (تنورک سوخاری سابق) و مرکز آموزش بانک ملی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 اهواز

آدرس ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 اهواز، شهر اهواز، محله کیان اباد است. این ایستگاه اتوبوس در اروند، بین شانزدهم و هفدهم واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 اهواز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اهواز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی امین قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان آباد7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نبش10
  کیانپارس، بین 11 و 10
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد10
  اروند، بین لطفی و بیست و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد2
  اروند، بین بیست و هفتم و لطفی
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد4
  اروند، بین هفتم و هشتم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد7
  اروند، بین هشتم و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 ندارد.
  neshan logo