info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان آباد9
category

ایستگاه اتوبوس کیان آباد9 محله کیان آباد، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان آباد9

ایستگاه اتوبوس کیان آباد9 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین فروشگاه زردکوه، قهوه سرای تلخ، سرزمین مای بیبی، داروخانه حافظ و الکتریکی لویمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان آباد9 اهواز

ایستگاه اتوبوس کیان آباد9 اهواز در شهر اهواز، محله کیان اباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در اروند، بین بیست و چهارم و بیست و پنجم قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد9 اهواز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اهواز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی امین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کیان آباد9 اهواز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان آباد9 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد5
  اروند، بین هفدهم و شانزدهم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد7
  اروند، بین شانزدهم و هفدهم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد 9
  اروند، هجده متری ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان آباد9 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان آباد9 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان آباد9 ندارد.
  neshan logo