info
عکس تعمیرگاه و کارواش پارس
category

تعمیرگاه و کارواش پارس اصفهان

درباره‌ی تعمیرگاه و کارواش پارس

تعمیرگاه و کارواش پارس (کارواش) در اصفهان و خیابان داریوش (۹) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادی پارک و مجتمع تجاری پارک و همچنین انتشارات و فروشگاه کتاب جنگل جاودانه، بریانی اعظم شعبه 4، هننی دونات - شعبه 2 اصفهان، پوشاک پرتقال 90 و مجتمع قضائی شهید قدوسی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو سی و سه پل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد تعمیرگاه و کارواش پارس

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محمدی
  چهارشنبه 25 فروردین ماه 1400

  تعمیرگاه و کارواش پارس مدیریت ضعیف و برخورد نامناسب با مشتری، سریع

  1

سایر کارواش‌های که در محدوده تعمیرگاه و کارواش پارس واقع شده‌اند:

 • کارواش جلفا
  نظر شرقی، بین افق و توحید میانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shafeii_h23 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرگاه و کارواش پارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرگاه و کارواش پارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرگاه و کارواش پارس ندارد.
  neshan logo