info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان یزدبافت
category

ایستگاه اتوبوس میدان یزدبافت محله یزد باف، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان یزدبافت

ایستگاه اتوبوس میدان یزدبافت (ایستگاه اتوبوس) در محله یزد باف یزد و میدان یزدباف واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله یزد باف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سایا و همچنین شرکت تعاونی یزدباف، کارخانجات یزدباف، مسجد یزدباف، فروشگاه نساجی یزدباف و ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان یزدبافت

در شهر یزد، محله یزد باف ، ایستگاه اتوبوس میدان یزدبافت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در میدان یزدباف قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان یزدبافت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی بیسیم 1833 و 1824 میهن را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان یزدبافت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان یزدبافت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین ولیعصر
  ولیعصر، بین ولیعصر 52 و 56
 • ایستگاه اتوبوس میدان انبیا
  بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 15 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان یزدبافت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان یزدبافت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان یزدبافت ندارد.
  neshan logo