info
عکس فروشگاه شیک پوشان
category

فروشگاه شیک پوشان محله کیان اباد، اهواز

فروشگاه لباس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه شیک پوشان

فروشگاه شیک پوشان (فروشگاه لباس) در محله کیان اباد اهواز و خیابان سپید واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده فروشگاه لباس در محله کیان اباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اسطوره سازان و همچنین ته لنجی عسکری راد، مزون عروس شرق، گیم نت Ps 4، مرکز آموزش بانک ملی خوزستان و کافه فست فود کاریزما قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شیک پوشان اهواز

فروشگاه شیک پوشان اهواز را می‌توانید در شهر اهواز، محله کیان اباد و پیدا کنید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (06133918446) تماس بگیرید. فروشگاه شیک پوشان اهواز یکی از فروشگاه‌های خوب محله کیان اباد است. فروشگاه لباس پارسیک داوین، مزون عروس و داماد ویاتن و فروشگاه ورشی شوک (نمایندگی رسمی ماراتون) از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه شیک پوشان اهواز برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیک پوشان اهواز می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس نبش3 قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه شیک پوشان اهواز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه شیک پوشان اهواز تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده فروشگاه شیک پوشان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه لباس پارسیک داوین
  کیانپارس، کیانپارس 6 شرقی
 • مزون عروس و داماد ویاتن
  اروند، وهابی شمالی، بین سروش غربی و الهام غربی
 • فروشگاه ورشی شوک (نمایندگی رسمی ماراتون)
  بلوار مدرس، وهابی شمالی
 • پوشاک تیپ
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین 16 و هجدهم
 • فروشگاه ترنج
  اروند، سپهری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ریحان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه شیک پوشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه شیک پوشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه شیک پوشان ندارد.
  neshan logo