info
عکس ایستگاه اتوبوس شهدای نعیم آباد
category

ایستگاه اتوبوس شهدای نعیم آباد محله اکبر آباد، یزد

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهدای نعیم آباد

ایستگاه اتوبوس شهدای نعیم آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله اکبر آباد یزد و بلوار امام جعفر صادق واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله اکبر آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ رستوران سنتی شبستان، دنیای فرش، نانوایی سنگک بهنام، خانه تشک و کافه قیصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهدای نعیم آباد یزد

ایستگاه اتوبوس شهدای نعیم آباد یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله اکبر آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام جعفر صادق، بین مهر آباد و ویلا واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهدای نعیم آباد یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهدای نعیم آباد یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهدای نعیم آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاستور
  طالقانی، ابتدای طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس اداره برق
  منتظر قائم، بین یغمایی و همت
 • ایستگاه اتوبوس میدان مهدیه
  بلوار امام جعفر صادق، بهشتی 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهدای نعیم آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهدای نعیم آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهدای نعیم آباد ندارد.
  neshan logo