info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت

ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان بهشت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خودپرداز بانک صادرات، سوپر مارکت بهشت، مجتمع آپارتمانی دارالحسین، ایستگاه اتوبوس مجتمع ترنج و مجتمع مسکونی بهشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت یزد

در شهر یزد، محله شهرک مسکن مهر ، ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بهشت، تقاطع مرحوم داوود انتظاری می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع بهشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ریحان
  بلوار خلیج فارس، شهید جعفری، عباسیه، بین سپیدار و زیتون
 • ایستگاه اتوبوس مسجد رسول اکرم
  بلوار آیت الله مدرس
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 15
  منابع طبیعی، کمیل، بین کمیل 9 و گل 17
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه امام رضا
  بلوار آیت الله مدرس، ظفر غربی، بلوار ریحانه الرسول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع بهشت ندارد.
  neshan logo