عکس گل آفریقا مشاهده در نقشه نشان
category

گل آفریقا (محله عفیف آباد، شیراز)

گل فروشی
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار ستارخان، بین 8 الف و عفیف‌آباد

موقعیت گل آفریقا یکی از گل‌فروشی‌های خوب منطقه در محله عفیف آباد شیراز را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


گل آفریقا (گل فروشی) در محله عفیف آباد شیراز و بلوار ستارخان واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ عفیف آباد، موزه نظامی فارس و مجتمع ستاره فارس و همچنین کنتاکی کی اف سی، پامچال، بال کافه، جین وست و مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از گل‌فروشی‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار ستارخان، بین 8 الف و عفیف‌آباد

تلفن تماس: 09177386910


سایر گل‌فروشی‌های که در محدوده گل آفریقا واقع شده‌اند:

 • قصر گل
  (4.0)
  بلوار استقلال، بین 47 استقلال و 45 استقلال
 • گل فروشی گلکده
  (4.0)
  بلوار استقلال، بین 35 و سرباز
 • گل فروشی بعثت
  (5.0)
  بلوار بعثت، بعثت 22
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شیرمحمدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گل آفریقا شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه فروشی گلسرا گل گیاه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد گل آفریقا

  • avatar
   فریدی (شهریار سطح ۳) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   از گل فروشی های خوب و شگفت انگیز و خدمات دهی عالی و حرفه ای و مدیریت خوب

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گل آفریقا شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گل آفریقا شیراز ندارد.
  neshan logo