info
عکس فروشگاه اسپرسا
category

فروشگاه اسپرسا محله گلسار، رشت

درباره‌ی فروشگاه اسپرسا

فروشگاه اسپرسا (فروشگاه مواد غذایی) در محله گلسار رشت و بلوار سمیه واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه مواد غذایی در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مسکونی کاکتوس، پیتزا گلایل، کافه نانوایی دوپامین ، عکاسی فرشادمهر و یوگای ندای مهر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه اسپرسا رشت

فروشگاه اسپرسا رشت در شهر رشت، محله گلسار، واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 01333734505 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه اسپرسا رشت یکی از فروشگاه‌های خوب محله گلسار است و مشتریان زیادی دارد. سبزیجات آماده طعم لذیذ، تحفه گیلان و کامجد فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه اسپرسا رشت برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه اسپرسا رشت می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان غزنوی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه اسپرسا رشت رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه اسپرسا رشت تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه اسپرسا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  اکرمی
  جمعه 27 فروردین ماه 1400

  فروشگاه خوبی است و کیفیت اجناس خوب است و محیط کوچکی دارد و برخورد مناسبی دارند


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه اسپرسا واقع شده‌اند:

 • سبزیجات آماده طعم لذیذ
  میر ابوالقاسمی، فرهنگ توحیدی، بین گلستان 7 و 10
 • تحفه گیلان
  بلوار دیلمان شرقی، فرهنگ توحیدی، بین گلستان9 و 14
 • کامجد
  بلوار دیلمان شرقی، فرهنگ توحیدی، بین گلستان9 و 14
 • فروشگاه تحفه گیلان
  (5.0)
  بلوار دیلمان شرقی، عبدالله شیرخانی، میخک
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کارمران (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه اسپرسا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه اسپرسا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه اسپرسا ندارد.
  neshan logo