info
عکس ایستگاه اتوبوس سجاد 22
category

ایستگاه اتوبوس سجاد 22 محله سجاد شهر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سجاد 22

ایستگاه اتوبوس سجاد 22 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و بلوار سجاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آبمیوه سجاد (شعبه مرکزی)، کافه کیوسک، مزون راپونزل، بیمارستان دامپزشکی آریا و داروخانه شبانه روزی دکتر چراغی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سجاد 22 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس سجاد 22 مشهد، شهر مشهد، محله سجاد شهر است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سجاد، بین سجاد 22 و 24 قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سجاد 22 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آزادی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شبانه روزی خزر قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سجاد 22 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس سجاد 22

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  فرزاد
  یکشنبه 01 مرداد ماه 1402

  خط 15 خیلی دیر میاد ولی دستگاه شارژ من کارت داره.

  1
 • avatar
  حامی طلا
  یکشنبه 22 مرداد ماه 1402

  دستگاه شارژ من کارت نداره اصلا خیلیم دیر میاد خط ۶۲ و۱۵


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سجاد 22 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه فردوسی
  بزرگراه شهید کلانتری
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 2
  بلوار ملک آباد، سجاد 10(بزرگمهر جنوبی)، بین بزرگمهر 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 12
  بلوار ملک آباد، سجاد 10(بزرگمهر جنوبی)، بین بزرگمهر 13 و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 28 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سجاد 22 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 28 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سجاد 22 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سجاد 22 ندارد.
  neshan logo