عکس ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور مشاهده در نقشه نشان
category

ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور (محله حکیمیه، تهران)

متفرقه
3.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، زین الدین، احسان (گرمابدری)

موقعیت ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور در محله حکیمیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور در محله حکیمیه تهران و خیابان زین الدین، احسان (گرمابدری) واقع شده است. این مکان یکی از هفت متفرقه در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوفه آفتاب پردیس فنی و مهندسی، دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور، انتشارات پردیس عباسپور، ساختمان دکتر هشترودی و آمفی تئاتر پردیس فنی عباسپور قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، زین الدین، احسان (گرمابدری)

وب‌سایت رسمی: sbu.ac.ir


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط javad (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور تهران ندارد.
neshan logo