info
عکس ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور
category

ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور محله حکیمیه، تهران

درباره‌ی ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور

ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور در محله حکیمیه تهران و خیابان زین الدین، احسان (گرمابدری) واقع شده است. این مکان یکی از هفت متفرقه در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوفه آفتاب پردیس فنی و مهندسی، دانشکده مکانیک و انرژی دانشگاه شهید عباسپور، انتشارات پردیس عباسپور، مسجد امام سجاد دانشگاه عباسپور و استخر دانشگاه شهید عباسپور تهران قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط javad (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان دکتر حسابی، دانشگاه شهید عباسپور ندارد.
neshan logo