info
عکس بوتیک آسمان
category

بوتیک آسمان محله کوهسار، تهران

درباره‌ی بوتیک آسمان

بوتیک آسمان (فروشگاه لباس) در محله کوهسار تهران و خیابان مهران واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لباس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهید بهشتی و همچنین شهرک شهید بهشتی، هایپر مارکت کوثر، مسجد پیامبر اعظم، فروشگاه زنجیره ای اتکا شهید بهشتی و دندانپزشکی رویای سپید قرار گرفته است.

درباره فروشگاه بوتیک آسمان تهران

فروشگاه بوتیک آسمان تهران در محله کوهسار شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه بوتیک آسمان تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله کوهسار به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه ایرانی باران، فروشگاه کودک جذاب شو و پوشاک ایران 313 هستند.

چطور به فروشگاه بوتیک آسمان تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه بوتیک آسمان تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مخابرات قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه بوتیک آسمان تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه بوتیک آسمان تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده بوتیک آسمان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه ایرانی باران
  بابایی، کوی شهید شهپریان، البرز 3
 • فروشگاه کودک جذاب شو
  بابایی، کوی شهید شهپریان، البرز 4
 • پوشاک ایران 313
  (3.0)
  بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین
 • پوشاک یاس
  (2.0)
  بابایی، کوی شهید شهپریان، البرز 3، امام رضا
 • فروشگاه ساتر
  (3.9)
  بابایی، پل عابر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط raminhem (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوتیک آسمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوتیک آسمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوتیک آسمان ندارد.
  neshan logo