info
عکس پوشاک یاس
category

پوشاک یاس محله کوهسار، تهران

فروشگاه لباس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پوشاک یاس

پوشاک یاس (فروشگاه لباس) در محله کوهسار تهران و خیابان امام رضا واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لباس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهید بهشتی و همچنین مسجد امام رضا، دبستان پسرانه ایمان.دخترانه فدک، نانوایی سنگک و بربری، مهد بازی غنچه های رضوی و تهیه غذا و رستوران معطر البرز قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک یاس تهران

فروشگاه پوشاک یاس تهران در شهر تهران، محله کوهسار، واقع شده است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09021662006 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک یاس تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله کوهسار به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، بوتیک آسمان، فروشگاه ایرانی باران و فروشگاه کودک جذاب شو هستند.

چطور به فروشگاه پوشاک یاس تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک یاس تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بابائی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه پوشاک یاس تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه پوشاک یاس تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک یاس واقع شده‌اند:

 • بوتیک آسمان
  بزرگراه شهید بابایی
 • فروشگاه ایرانی باران
  بابایی، کوی شهید شهپریان، البرز 3
 • فروشگاه کودک جذاب شو
  بابایی، کوی شهید شهپریان، البرز 4
 • پوشاک ایران 313
  (3.0)
  بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین
 • فروشگاه ساتر
  (3.9)
  بابایی، پل عابر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mansour (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک یاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک یاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک یاس ندارد.
  neshan logo