info
عکس ایستگاه اتوبوس بابائی
category

ایستگاه اتوبوس بابائی محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بابائی

ایستگاه اتوبوس بابائی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان چمن آرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع)، کارخانه سنگ و هنر، کلینیک آفرود ، بانک سپه و کارواش دانشگاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بابائی تهران

ایستگاه اتوبوس بابائی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کوهسار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در چمن آرا قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بابائی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی شهرک را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بابائی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بابائی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین تخلیه
  چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم، شهرک دانشگاه امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین
  چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم، شهرک دانشگاه امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا، بین لاله و احسان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بابائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بابائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بابائی ندارد.
  neshan logo