info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین تخلیه

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین تخلیه

ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در استان تهران، شهرستان تهران و خیابان شهرک دانشگاه امام حسین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه تخصصی و شبانه روزی امام حسین، مهمانسرا بهمن، بانک سپه شعبه دانشگاه امام حسین، زمین تنیس خاکی جنیدی و دبستان دخترانه عفاف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین تخلیه

این ایستگاه اتوبوس در چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم، شهرک دانشگاه امام حسین قرار دارد. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین تخلیه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه امام حسین تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بابائی
  چمن آرا
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی درب شمال
  بابایی، بعد از سروستان دوم
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ولایت
  چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم، بین شهرک دانشگاه امام حسین و شهدای دانشجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین تخلیه ندارد.
  neshan logo