info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک ولایت
category

ایستگاه اتوبوس شهرک ولایت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک ولایت

ایستگاه اتوبوس شهرک ولایت (ایستگاه اتوبوس) در استان تهران، شهرستان تهران و بلوار شهیدان شیردم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آستان شهدای گمنام ولایت، فروشگاه ساتر، پمپ بنزین شهرک ولایت، مجتمع کارواش و خدمات ماشین ولایت و تره بار بابایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک ولایت

آدرس این ایستگاه اتوبوس چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم، بین شهرک دانشگاه امام حسین و شهدای دانشجو است. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک ولایت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک ولایت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیردم
  چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم
 • ایستگاه اتوبوس شهرک بهمن
  چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد
  چمن آرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک ولایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک ولایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک ولایت ندارد.
  location استان تهران، چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم، بین شهرک دانشگاه امام حسین و شهدای دانشجو
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo