info
عکس ایستگاه اتوبوس شیردم
category

ایستگاه اتوبوس شیردم

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیردم

ایستگاه اتوبوس شیردم (ایستگاه اتوبوس) در استان تهران، شهرستان تهران و بلوار شهیدان شیردم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد النبی (ص)، آش کده شیرازی، نانوایی سنگک، بازارچه مفید و مرکز مشاوره شمیم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیردم

آدرس این ایستگاه اتوبوس چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم می‌باشد. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیردم و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیردم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک ولایت
  چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس ولایت
  چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم، بین شهرک دانشگاه امام حسین و شهدای دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیردم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیردم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیردم ندارد.
  neshan logo