info
عکس ایستگاه اتوبوس طاهری
category

ایستگاه اتوبوس طاهری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس طاهری

ایستگاه اتوبوس طاهری (ایستگاه اتوبوس) در استان تهران، شهرستان تهران و بلوار شهیدان شیردم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه فجر، سالن زیبایی مهسا (۲)، نانوایی لواشی نمونه شعبه۲، حسینیه بیت الزهراء و بازار میوه و تره بار برادران رضایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس طاهری

این ایستگاه اتوبوس در چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم واقع شده است. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس طاهری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده طاهری واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس طاهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس طاهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس طاهری ندارد.
neshan logo